052-8709899
ירון דן
סלוגן שיווקי

אודותיי


שלום רב וברוכים הבאים לאתר שלי
שמי ירון דן ומאז 1998 שסיימתי את התואר הראשון שלי אני עובד ומתמחה בטכנולגיות מחשוב שונות.
התחלתי את דרכי כמנהל רשת חבר בצוות של חברה מוכרת גדולה במשק המונה כ-12000 משתמשי מחשב. כעובד בתחילת דרכו יצא לי לבלות שעות רבות עם מחלקת ההנדסה, שם יצא לי ללמוד רבות על תכנון פרוייקטי מחשוב ורשת בסביבות גדולות והסתכלות רחבה על האירגון מעבר להתקנת המערכת וטיפול בתקלות קליטת המערכת.
התאהבתי והחלטתי שזה מה שאני רוצה לעשות. התקבלתי כמנהל פרויקט בחברת אינטגרציה מן הגדולות במשק ועקב בצד אגודל התחלתי ללמוד את נושא כתיבת המסמכים, תיכנון, עמידה בלוח זמנים והגשת כל התוצרים בדיוק כמו שהם מצופים מצד הלקוח.
כמנהל פרויקט הבנתי שאי אפשר ללמוד הכול וצריך להתמקצע בכמה מוצרים ולהיות בהם הכי טוב. פרוייקט דגל שהוצא לי הכיר לי את sms גירסה 1.2 של מיקרוסופט. זמן קצר יצא גירסה 2 וכמו במקרה הקודם התאהבתי מחדש. המנהל הישיר שלי ראה את הלהט והשתדל להעסיק אותי אך ורק בתיכנון הטמעה וכיתוב סביב פרוייקטים של sms  גירסה 2. כל פרוייקט היה מאתגר יותר מקודמו ובכול אתגר שהתגברתי עליו היה תחושה של ניצחון עלאי. החברה שבה עבדתי נסגרה ואחרי שניסיתי למצוא את מקומי בכמה חברות אחרות במשק קיבלתי הצעה הכי מפתה שיכולה להיות......להיות מנהל מוצר sms  במיקרוסופט ישראל.
אחרי ארבע שנים של ניהול פרוייקטים התחלתי את עבודתי במיקרוסופט כאחראי מוצר (הם קראו לזה technology specialist) sms אל המוצר הצטרפו בהדרגה terminal server, application server, ו-mom.
ההתלהבות מלהתמקצע הפכה להתלהבות בידע שכל הזמן מתחדש ומתחדש ללא הפסק בדומה לרפואה.
אסון משפחתי הביא אותי למסקנה שאני צריך להוריד הילוך ולהיות בבית יותר ולכן פניתי לניהול. התקבלתי לעבודה חדשה וניהלתי עובדים: אנשי סיסטם, טכנאים, אנשי תקשורת, אנשי אבטחת מידע באירגון ידוע העובד 7 על 24 כולל יום כיפור.
זה היה חוויה חדשה. נחשפתי לשני פנים חדשות שלא הייתי מודע להם קודם: תקציב ויישור קו עם העיסוק של האירגון. כלומר שהייתי מטמיע מוצר לא חשבתי בכלל על איך זה תורם לאירגון לרוווחיות שלו וכמה כסף זה עולה.
אנחנו היום אנשי סיסטם רוצים הכי חדש הכי טוב שזה מצויין בפני עצמו, אבל איך האירגון מגדיל את הכנסותיו או לפחות מחזיר את ההשקעה הכספית? מתוך הבקשות שלנו לדומיין הכי חדש, שרת דואר הכי חדש, איחסון הכי גדול והכי מהיר וכו'.
זה מה שלימדה אותי העבודה החדשה החיבור בין המערכות לתחום עיסוקו של האירגון או to be align with the business.
בשקט בשקט אני יכול לספר לכם שהנושא הטכני לא פג ומידי פעם הייתי לוקח על עצמי הטמעות וניהול פרוייקטים שלא הייתי צריך רק כדי להיות קצת לתקופה קצרה סביב זה.
אחרי 5 שנים אבי זכורנו לברכה מספר לי באחת מפגישותנו שהוא שמח שאני עובד בחברה ממשלתית ואני צפוי לגדול להתפתח ואולי לקבל קביעות אבל הברק בעיניים נעלם. הוא צדק.
עזבתי את עבודתי וחזרתי להיות מנהל פרוייקטים. אחרי כמה ניסיונות כושלים והתייעצויות עם בת זוגתי שתחיה הבנתי סוף סוף מה אני רוצה......במילה אחת עצמאי.
זה למעשה כל מה שאני יודע ואוהב לעשות כלי מנהלים מעליי ואני קובע לי את שעות העבודה בהתאם ליכולת שלי ובהתאם למה שאני רוצה לעשות.
אז זה מה שאני עושה מאז 2010. אני עצמאי מנהל פרוייקטים, יועץ מחשוב ומדריך.
אני מביא שילוב של ניסיון רב שנים בניהול פרוייקטים, ניהול מחלקת מחשוב, הדרכות פרטיות וציבוריות תוך הבנה של נושאים כגון צורכי אירגון, תקציב או עלויות ועמידה בלוח זמנים. 
 
נעים לי מאוד......אשמח לעבוד איתכם.
מלא/י את פרטיך ואשמח להיפגש איתך ללא התחייבות
 
 
 

בקרו אותי ברשתות החברתיות

פרטי יצירת קשר

טלפון:
052-8709899
פקס:
072-21316105
אימייל:
yarondan@gmail.com