052-8709899
ירון דן
סלוגן שיווקי

יישום Dynamics CRM

במסגרת הפרויקט הוטמעו בזמן שיא פלטפורמת בסיס הנתונים SAP HANA על גבי שרת Rack ייעודי של IBM מסוג x3850, המשלב את הדור החדש ורב העוצמה של מעבדי Intel Xeon 7500 Nehalem EX. לשרת תכונות של סקלביליות, אפשרות גמישה להרחבת זיכרון, מערך דיסקים המאפשר ביצועים גבוהים פי 40 ממערך דיסקים סטנדרטי אחר וחסכון משמעותי בעלויות. השילוב בין SAP HANA והשרת של IBM מאפשר מקסימום ביצועים ושחרור צווארי בקבוק במערך האחסון כאשר מדובר בביצוע ניתוחים ודוחות BI בזמן אמת, הדורשים משאבים רבים. כמו-כן במסגרת הפרויקט שודרגה תשתית מערכת הדוחות SAP BWA באמצעות התקנת שרת נוסף מסוג x3850 לשיפור הביצועים של המערכת.
 
 
מערכת SAP HANA שהותקנה הינה פתרון תוכנה חדשני של SAP, המבוסס על טכנולוגיית "מחשוב בתוך הזיכרון" (In-Memory Computing) ומאפשר לעבד בזמן אמת כמויות עצומות של מידע ולנתח את הנתונים במהירות חסרת תקדים של עד פי 50 ממערכת רגילה. מערכת זו מחייבת התקנה על שרת ייעודי שעבר תהליכי הסמכה מחמירים של SAP ולשם כך נבחר לשילוב בפרויקט השרת הייעודי של IBM, שמשלים את המערכת ומבטיח ביצועים גבוהים ביותר תוך יכולת הרחבת מספר השרתים והזיכרון בהתאם לצורכי המערכת והארגון.
 
 
לדברי ירון רומנו, מנהל הטכנולוגיות והתשתיות בחברת שטראוס, "השלמת הפרויקט תאפשר לנו לספק למשתמשים כלים ויכולות מתקדמות יותר לביצוע עבודתם השוטפת בניתוח המידע העסקי והפקת דוחות ניהוליים. עם השלמת הפרויקט האינטראקציה העסקית בין המשתמשים בארגון הופכת ל'חכמה' יותר עם ניתוח ותחקור בזמן אמת ותהליכים עסקיים שרצים מהר יותר. הבחירה בחברת אומניטק ובתשתיות IBM לביצוע הפרויקט הייתה בזכות היכולת שלהם להציג לנו פתרון תכליתי ומתקדם עם אפשרות עלייה לאוויר בצורה מהירה ובמחיר תחרותי לעומת פתרונות אחרים".
מלא/י את פרטיך ואשמח להיפגש איתך ללא התחייבות
 
 
 

בקרו אותי ברשתות החברתיות

פרטי יצירת קשר

טלפון:
052-8709899
פקס:
072-21316105
אימייל:
yarondan@gmail.com